Hertha BSC Berlin

22. kolo Bundesligy... pátek 20:30: Hertha - Duisburg; sobota 15:30: Schalke - Bayern, Cottbus - Stuttgart, Hannover - Nürnberg, Bremen - Dortmund, Rostock - Bielefeld, Karlsruhe - Wolfsburg; neděle 17:00: Bochum - Leverkusen, Hamburg - Frankfurt

Kalendář

Diskuze

Statistika

TOPlist

Historie bleskovek

Leden 2008

31. 1. - Necelých šest hodin před koncem zimního přestupního okna stále není dořešena situace kolem Gilberta, který možná nakonec přece jen do Tottenhamu zamíří. V tom případě by do Herthy zamířil na půlroční hostování s opcí Rudolf Skácel ze Southamptonu.

31. 1. - Brazilský záložník Gilberto nakonec nepřestoupil do Tottenhamu, neboť v anglickém celku neprošel lékařskou prohlídkou. Brazilec by se měl tedy zapojit do tréninku s Herthou..

29. 1. - Herha získala do svých řad další posilu, kterou je 19-letý americký střední záložník Bryan Arguez. Ten přichází do německého klubu z D.C. United. V novém působišti podepsal smlouvu na 3,5 roku.

29. 1. - Na půlroční hostování s následnou opcí na přestup přichází do Herthy 21letý útočník Valeri Domovchiyski. Bulharský reprezentant dosud působil v Levski Sofia.

28. 1. - Z Herthy do Tottenhamu s největší pravděpodobností přestoupí brazilský záložník Gilberto. V létě mu měla v Berlíně končit smlouva, takhle za něj Hertha od Londýňanů vyinkasuje kolem 3 milionů €. Jako náhrada možná přijde Jacek Krzynówek z Wolfsburgu.

22. 1. - Hertha získala ze srbské Vojvodiny Novi Sad 21letého Gojka Kačara. Za reprezentanta srbské "21", který umí zahrát jak ve středu zálohy, tak i na místě stopera, BSC zaplatilo 3 miliony Eur.

Žádné komentáře