Hertha BSC Berlin

22. kolo Bundesligy... pátek 20:30: Hertha - Duisburg; sobota 15:30: Schalke - Bayern, Cottbus - Stuttgart, Hannover - Nürnberg, Bremen - Dortmund, Rostock - Bielefeld, Karlsruhe - Wolfsburg; neděle 17:00: Bochum - Leverkusen, Hamburg - Frankfurt

Kalendář

Diskuze

Statistika

TOPlist

Historie bleskovek

Únor 2008

18. 2. - Sestava 20. kola podle serveru goal.com: Rene Adler (Leverkusen) - Orestes (Rostock), Josip Simunic (Hertha), Mark Stein (Rostock) - David Jarolím (Hamburg), Mark van Bommel (Bayern), Daniel Jensen (Bremen), Simon Rolfes (Leverkusen) - Luca Toni (Bayern) - Grafite (Wolfsburg), Mladen Petric (Dortmund).

18. 2. - Známkování Kickeru z utkání s Bielefeldem(1>6): Drobný 4; Friedrich 3; Simunič 2,5; Fathi 3; Chahed 4; Lustenberger 4; Kačar 5; Skácel 4,5; Raffael 2,5; Ebert 4,5; Pantelič 4

12. 2. - Známkování Kickeru z utkání ve Stuttgartu (1>6): Drobný 3; Friedrich 2,5; Simunič 3; Fathi 3,5; Chahed 4; Lustenberger 4 (Mineiro 2,5); Kačar 2,5; Skácel 4; Raffael 3,5; Ebert 4; Pantelič 1.

11. 2. - Sestava 19. kola podle serveru goal.com: Frank Rost (Hamburk) - Patrick Ochs (Frankfurt), Arne Friedrich (Hertha), Martin Demichelis (Bayern), Marcel Schäfer (Wolfsburg) - Simon Rolfes (Leverkusen), Rafael van der Vaart (Hamburk), Ze Roberto (Bayern), Tranquillo Barnetta (Leverkusen) - Marko Pantelič (Hertha), Gerald Asamoah (Schalke).

6. 2. - Dobré zprávy dnes přišly z tréninkového centra Herthy. Kapitán Arne Friedrich po zranění achilovky znovu začal trénovat s týmem a šance, že by mohl v sobotu ve Stuttgartu hrát, je víc jak padesátiprocentní. Do tréninku se po svalových problémech zapojil i Steve von Bergen, ten ale narozdíl od Friedricha spíše pro následující kolo připraven nebude.

4. 2. - Hertě Berlín se v této sezóně nedaří, když jí patří v tabulce až třináctá pozice, proto se stále více hovoří o odchodu hlavní trenéra Luciena Favreho. Ten do německého celku přišel v červnu minulého roku ze švýcarského FC Curych, které dovedl k zisku mistrovského titulu a vysloužil si ocenění pro nejlepšího švýcarského trenéra roku.

1. 2. - Brazilský záložník Gilberto už definitivně opustil a Herthu a míří do anglického Tottenhamu. Částka za 31-letého záložníka se pohybuje okolo 2,5 milionů €. Jako náhrada za Gilberta na levý kraj zálohy Hertha angažovala českého záložníka Rudolfa Skácela, který jde do německého klubu na půlroční hostování ze Southamptonu.

 

 

 

Žádné komentáře