Hertha BSC Berlin

22. kolo Bundesligy... pátek 20:30: Hertha - Duisburg; sobota 15:30: Schalke - Bayern, Cottbus - Stuttgart, Hannover - Nürnberg, Bremen - Dortmund, Rostock - Bielefeld, Karlsruhe - Wolfsburg; neděle 17:00: Bochum - Leverkusen, Hamburg - Frankfurt

Kalendář

Diskuze

Statistika

TOPlist

Previews

21. kolo odstartuje v pátek v Bochumi, kam zavítá Hannover. Šlágry kola jsou sobotní střetnutí mezi Leverkusenem a Schalke a nedělní souboj Bayern - Hamburg. Preview utkání Wolfsburg - Hertha najdete o pár řádků níže.
Bundesliga má na pořadu 20. kolo, které otevře páteční duel v Gelsenkirchenu mezi Schalke a Wolfsburgem. V sobotu pak přívítá Hertha na domácí půdě Arminii Bielefeld (preview dole). Šlágry kola budou utkání mezi Karlsruhe a Leverkusenem a nedělní utkání Hannover - Bayern.
1. Bundesliga má na pořadu 19. kolo. Páteční předehrávku obstará domácí Frankfurt i s Martinem Feninem v sestavě proti Bielefeldu. Největšími sobotními taháky budou utkání mezi Leverkusenem a Hamburkem a střetnutí Stuttgart – Hertha (preview k tomuto zápasu dole). Opravdové šlágry ale přinese až neděle, Vestfálské derby Dortmund – Schalke a přímý souboj o titul mezi Bayernem a Werderem.

Po nekonečných 49 dnech se o slovo hlásí opět Bundesliga, na programu je 18. kolo. Páteční předehrávku obstrará Rostock s největším adeptem na titul Bayernem. Šlágr kola se pak odehraje v neděli v Gelsenkirchenu, vicemistr Schalke hostí mistra ze Stuttgartu.