Hertha BSC Berlin

22. kolo Bundesligy... pátek 20:30: Hertha - Duisburg; sobota 15:30: Schalke - Bayern, Cottbus - Stuttgart, Hannover - Nürnberg, Bremen - Dortmund, Rostock - Bielefeld, Karlsruhe - Wolfsburg; neděle 17:00: Bochum - Leverkusen, Hamburg - Frankfurt

Kalendář

Diskuze

Statistika

TOPlist

Zápasy

21. kolo

Bochum - Duisburg 2:1 (30. Cherundolo vlastní, 52. Auer - 47. Hanke)

Bielefeld - Duisburg 0:2 (8. Schröter, 48. Ishiaku)

Dortmund - Rostock 1:0 (67. Klimowicz)

Frankfurt - Bremen 1:0 (56. Amanatidis)

Leverkusen - Schalke 1:0 (85. Friedrich)

Stuttgart - Karlsruhe 3:1 (5. Gomez, 25. Hilbert, 88. Cacau - 81. Hajnal)

Wolfsburg - Hertha BSC 0:0

Bayern - Hamburg 1:1 (66. Zé Roberto - 60. Olič)

Nürnberg - Cottbus 1:1 (58. Engelhardt - 59. Sörensen)

20. kolo

Schalke 1:2 Wolfsburg (65. Sanchez - 73. a 84. z pen. Grafite)

Cottbus 0:2 Dortmund (8. a 84. Petrič)

Rostock 1:0 Frankfurt (76. Rahn)

Hertha BSC 1:0 Bielefeld (90. Raffael)

Karlsruhe 2:2 Leverkusen (60. Freis, 78. Kennedy - 6. Rolfes, 58. Kiesling)

Duisburg 2:3 Stuttgart (49. Niculescu, 57. Ishiaku - 16. a 41. Gomez, 90. Hitzlsperger)

Bremen 2:0 Nürnberg (30. Rosenberg, 82. Klasnič)

Hamburg - Bochum 3:0 (40. Olič, 64. a 71. Jarolím)

Hannover - Bayern 0:3 (58., 64. a 82. Toni)

V 19. kole se opět trefovali Češi. Už v pátek vstřelil Martin Fenin vítězný gól Frankfurtu v domácím utkání s Bielefeldem. Jednou brankou se v sobotu prosadili Jan Koller a Michal Papadopulos, v obou případech to ale stačilo pouze na remízu. Berlínská Hertha vyloupila mistrovský Stuttgart po výsledku 1:3, souboj dvou aspirantů na příčky nejvyšší mezi Leverkusenem a Hamburkem skončil remízou 1:1. V neděli pak Schalke přestřílelo v derby Dortmund na jeho hřišti a ve šlágru kola remizoval Bayern s Werderem.

V páteční předehrávce 18. kola zvítězil Bayern díky prvnímu poločasu 2:1 v Rostocku. V sobotu pak šokoval Bundesligu frankfurtský Martin Fenin, který v utkání v Berlíně vstřelil hattrick a Eintracht díky němu porazil Herthu 3:0. Trefil se i další český útočník, a to Michal Papadopulos v utkání v Cottbusi, kde Leverkusen vyhrál 3:2. Nedařilo se naopak triu Koller, Blažek, Galásek. Jejich Norimberk totiž prohrál na půdě Karlsruhe 2:0. Nejvíce gólů zatím viděli diváci v Duisburgu, kde s domácím MSV remizoval Dortmund. V dalších utkáních pak Wolfsburg vyhrál v Bielefeldu a v Hamburku se domácí HSV rozešli smírně s Hannoverem.

Hertha BSC - Germania Schöneiche 7:0 (5:0)

Hertha ve svém posledním přípravném utkání před sobotním startem Bundesligy zvítězila nad celkem Germania Schöneiche, hrajícím Oberligu (čtvrtou nejvyšší soutěž), 7:0. Šanci dostali někteří hráči rezervního týmu a do hry se zapojili také dva novicové – Brian Arguez a Valeri Domovchiyski. Utkání se odehrálo podle předpokladů za stálého tlaku Herthy, pět ze sedmi branek vstřelili svěřenci Luciena Favreho v prvním poločase...

Posledni komentare
31.01.2008 20:33:10: čus....vyměníš banner(www.totte.wgz.cz)?? můj je tady: width="88" height="31">
31.01.2008 20:20:26: Zdar vyměníš banner? Můj web evertonfc.wgz.cz
31.01.2008 20:01:01: ok a kde mas odkaz na banner?
1. FC Kaiserslautern - Hertha BSC Berlin 0:1 (0:1)

V předposledním přípravném utkání zvítězila Hertha na půdě druholigového Kaiserslauternu 1:0 díky gólu Raffaela z první půle. Trenér Favre se musel obejít bez kvarteta Friedrich, Gilberto, Pantelič, Ebert, kteří ani do Pfalze neodcestovali. Debut si tak v den svých 21. narozenin mohla odbít nová posila Gojko Kačar.