Hertha BSC Berlin

22. kolo Bundesligy... pátek 20:30: Hertha - Duisburg; sobota 15:30: Schalke - Bayern, Cottbus - Stuttgart, Hannover - Nürnberg, Bremen - Dortmund, Rostock - Bielefeld, Karlsruhe - Wolfsburg; neděle 17:00: Bochum - Leverkusen, Hamburg - Frankfurt

Kalendář

Diskuze

Statistika

TOPlist

Zápasy

Hertha si proti Schöneiche zastřílela

Hertha BSC - Germania Schöneiche 7:0 (5:0)

Hertha ve svém posledním přípravném utkání před sobotním startem Bundesligy zvítězila nad celkem Germania Schöneiche, hrajícím Oberligu (čtvrtou nejvyšší soutěž), 7:0. Šanci dostali někteří hráči rezervního týmu a do hry se zapojili také dva novicové – Brian Arguez a Valeri Domovchiyski. Utkání se odehrálo podle předpokladů za stálého tlaku Herthy, pět ze sedmi branek vstřelili svěřenci Luciena Favreho v prvním poločase...

Už od úvodních minut bylo patrné, že je mezi oběma týmy rozdíl bezmála několika tříd. Nejprve Panteliče zastavil až praporek pomezního a Raffael svoji šanci v branku neproměnil. To se povedlo až ve 12. Edemu, kterému přihrával Pantelič. Hned o dvě minuty později zvýšil Ebert pěknou rankou z pětadvaceti metrů. Třetí gól přidal ve 24. minutě po Ebertově přiťuknutí Pantelič a na 4:0 upravil ve 28. minutě Chahed poté, co mu komfortní pozici připravil Pantelič. Poločasové skóre dotvořil dvě minuty před odchodem do kabin po spolupráci s Raffaelem opět Pantelič.

O přestávce Favre vystřídal kromě veterána Andyho Schmidta celý tým a ve druhé půli už dával góly jen Okoronkwo, konkrétně tedy dva. Nejprve v 51. minutě dal půltuctový gól a skóre završil v 76. minutě, kdy dorazil střelu Piszczeka. Za Schöneiche se mezitím dostali do náznaků šancí Dingeldev a Steinich, ale konto Herthy zůstalo neposkvrněno.

Trenér Lucien Favre byl po utkání spokojen: „Hráli jsme pěkný, kombinační fotbal a dali jsme krásné góly. Chtěli jsme toto utkán odehrát, aby si zahráli i hráči, kteří nedostávají tolik šancí. V zápase jsem také vyzkoušel některé herní varianty, takže jsem spokojen.“

V sobotním domácím zápase proti Frankfurtu nebude s největší pravděpodobností k dispozici kapitán týmu Arne Friedrich, kterého stále neopustily problémy s achilovkou. „Zřejmě připraven nebude,“ řekl k tomuto problému Favre.

Sestava Herthy: Gäng (46. S. Burchert) - Chahed (46. Piszczek), Schmidt, Bieler (46. Traore) - Kačar (46. Mineiro) , Arguez (46. Lustenberger), Dardai (46. Fathi), Ebert (46. Grahn), Raffael (46. Okoronkwo), Ede (46. Domovchiyski) - Pantelič (46. Lima)

Branky: 1:0 Ede (12.), 2:0 Ebert (14.), 3:0 Pantelič (24.), 4:0 Chahed (28.), 5:0 Pantelič (43.), 6:0 Okoronkwo (51.), 7:0 Okoronkwo (76.)

Poslední komentáře
31.01.2008 20:33:10: čus....vyměníš banner(www.totte.wgz.cz)?? můj je tady: width="88" height="31">
31.01.2008 20:20:26: Zdar vyměníš banner? Můj web evertonfc.wgz.cz
31.01.2008 20:01:01: ok a kde mas odkaz na banner?